Wiadomość jest przeznaczona tylko dla jej adresata. Dostęp osób trzecich do tej wiadomości jest zabroniony. Jeśli nie jest Pan/i adresatem niniejszej wiadomości, informujemy, że jej rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze jest zabronione i może być nielegalne. Prosimy o poinformowanie nadawcy oraz usunięcie wiadomości bez otwierania załączników.

klient

#DDtrans

 

 

 

DDtrans to firma specjalizująca się w transporcie oraz spedycji. Dla klienta wykonaliśmy logo które było późniejszą bazą dla strony internetowej. Witryna jest bardzo prosta i czytelna dzięki temu szybko i sprawnie dowiemy się najważniejszych informacji o DDtrans.

 

 

www.ddtrans.eu

 
Miłego oglądania!

 

klient

#mlodydesign

 

 

 

Przedstawiamy Państwu również projekt naszej strony internetowej który wykonaliśmy w ramach przedstawienia oferty. Strona w kolorach logo idealnie komponuje się z wszystkimi udostępnianymi projektami. W wolnej chwili strona jest odświeżana poprzez dodawanie nowych wykonanych projektów.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#Budma

 

 

 

Dla firmy Developerskiej stworzony został logotyp wraz z odpowiednią kolorystyka. Na podstawie kolorów i aktualnych trendów zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową w której znajdą się podstawowe informacje na temat developera i jego doświadczenia.

 

www.budma.com

 

Miłego oglądania!

 

klient

#MKS SANDECJA S.A

 

 

 

Dla klubu z Nowego Sącza wykonaliśmy projekt sklepu internetowego w którym sprzedawane są ubrania oraz gadżety drużyny. Oprócz wyglądu sklepu, zaprojektowaliśmy cały asortyment w którym znajdują się m.in.; koszulki, czapki, kubki, szaliki, smycze, magnesy.

 

 
Miłego oglądania!

 

Zobacz nas

na Instagramie

Zobasz nas

na Facebook

Studio Graficzne - mlody design

klient

#producent zniczy

 

 

DDla Nowosądeckiego producenta zniczy wykonaliśmy proste logo oraz czytelną stronę internetową w której zamieściliśmy oferowane produkty dla klientów hurtowych.

 

www.znicze-nowysacz.pl

 
Miłego oglądania!

 

klient

#SądeckaTablica

 

 

SądeckaTablica.pl to portal internetowy z ogłoszeniami. Dla klienta zrealizowaliśmy witrynę w której użytkownik może dodawać ogłoszenia, edytować oraz promować.

Oprócz wykonania projektu graficznego strony, wykonaliśmy dla klienta logo nawiązujące do treści i ogłoszeń.

 
Miłego oglądania!

 

E-MAIL: biuro@mlodydesign.com         

 

TEL.: 691 885 111