#Kaflarnia

 

 

 

     Kaflarnia to nowa restauracja i centrum biznesowe które znajdować się będzie w Gorlicach. Nasza firma przygotowała logotyp,  który sygnet swoim kształtem nawiązuje do historii lokalu w którym znajdowała się kiedyś Kaflarnia czyli produkcja kafli.

     Wybrane kolory użyte w budowaniu nowoczesnego a zarazem nawiązującego do pięknej historii lokalu logo oczywiście nie są przypadkowe. Kolory mocno odnoszą się do barw użytych przy wykańczaniu i pięknych detali sali w której mieści się restauracja.

#SHOW BEAUTY

   

Salon Show Beauty to nowe miejsce na kosmetycznej mapie Nowego Sącza które oferuje szeroki wachlarz zabiegów. Mieliśmy przyjemność stworzyć projekt logotypu oraz materiałów promocyjnych.

 

Projekt cechuje się delikatnością, przejrzystością oraz eleganckim stylem. Całość mocno komponuje się z wystrojem wnętrza salonu, w którym znajdziemy elementy złota, marmuru oraz eleganckiej czerni.

 

 

#Say Yes

 

 

 

    Tym razem prezentujemy Wam logo dla wspaniałej klientki i jej firmy SayYes z branży ślubnej. Logo jest niesamowicie delikatne i subtelne co doskonale oddaje urok pracy jaką jest pomoc w planowaniu ślubu.

 

   Sygnet składa się z jednego z najbardziej rozpoznawanych symboli miłości czyli serca oraz wplecionych w środek pierwszych liter samej nazwy czyli S oraz Y. Kolorystyka utrzymana jest w jasnym odcieniu różu.

 

#Żywiecka44

 

 

 

     Żywiecka 44 to centrum medyczne mające swoją siedzibę w Nowym Sączu. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logotypu który będzie komunikowało cele i możliwości marki. Za pomocą sygnetu stworzyliśmy proste ale nowoczesne symbole w których ukryte zostały komunikaty. 
 

     Oprócz projektu logo, nasze studio stworzyło księgę znaku zawierającą najpotrzebniejsze elementy.

#MKS SANDECJA

 

 

     MKS Sandecja Nowy Sącz to klub występujący na zapleczu Polskiej Ekstraklasy. Nasza firma z sądeckim klubem współpracuje już od kilku lat. Przez ten czas nieustannie wspieramy drużynę tworząc różnorodne projekty.

    

     Ciekawym przedsięwzięciem była realizacja projektu kalendarza na rok 2019, wspólnie z fotografem Adrianem Marasiem udało się osiągnąć zadowalający efekt.

 

     Prosty i estetyczny font współgra z minimalistycznym herbem klubu z Nowego Sącza. Z kolei głęboka czerń oddaje w pełni barwy prezentowane na strojach w których występują modelki.

 

#CHEŁMIEC

 

     Jednym z ciekawszych projektów jest przygotowana przez naszego grafika  identyfikacja wizualna gminy Chełmiec. Samorząd ten znajduje się w województwie małopolskim, sąsiaduje z miastem Nowy Sącz. Podczas prac udało się zaprojektować szereg spójnych elementów graficznych, m.in: logo, księga znaku oraz wizualizacje.

 

     Punktem docelowym pracy nad projektem było przygotowanie całego systemu identyfikacji wizualnej który pozwoli na spójne podłoże dalszej promocji gminy. Sporządzenie projektu wymagało wydobycia najważniejszych i szczególnych symboli gminy.

 

     Projekt należało stworzyć tak, aby był przejrzysty, czytelny, interesujący ale jednocześnie nie zatracając cech gminy.Identyfikacja była stworzona na potrzeby pracy dyplomowej i nie jest rzeczywistą realizacją.

 

#STRONGMAN

   

Jednym z pierwszych większych projektów zrealizowanych przez nasze studio graficzne było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej "Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2014 STRONGMAN" które odbyły się w Nowym Sączu.

 

Realizacja polegała na stworzeniu spójnych grafik które miały promować wydarzenie w całej Polsce. Projektowanie objęło również przygotowanie reklam znajdujących się na obiekcie MOSIR w Nowym Sączu.

 

Łącznie powstało kilkanaście projektów m.in; plakaty, bilety, banery, grafiki social media, identyfikatory itd.

 

 

 

#BROSSO

 

Firma Brosso od 2001 roku jest wiodącym dostawcą mebli reklamowych, ekspozytorów, stojaków i standów reklamowych wykonanych z plexi oraz drewna. Ponadto specjalizują się w cięciu laserem i frezowaniu CNC tworzyw sztucznych i płyt MDF.
 

Projekt zakładał stworzenie ulotki formatu A4 składającej się z 3 stron ale również opracowanie szablonu który stanie się stałym elementem w firmie. Pojawiające się paski na całej kompozycji nawiązują do oferty jaką posiada BROSSO czyli cięcie i frezowanie różnego rodzaju tworzyw.

 

 

 

#OGRODOWA 6

   

Dla firmy  YGO s.c. która realizuje inwestycje komercyjne i mieszkaniowe, przygotowaliśmy logo dla nowego projektu jakim są apartamenty na ul. Ogrodowej 6.

 

Zadanie polegało na stworzeniu znaku, który idealnie wpasuje się w poziom oraz styl oferowanych apartamentów. Związku z tym w sygnecie znajduje się nawiązanie do numeru ulicy ale również delikatne liście które w jasny sposób przedstawiają tereny budynku oraz jego zalety.
 

 

 

#BONUS BAND

   

Zespół muzyczny Bonus Band to firma spod Nowego Sącza, która zajmuje się oprawą muzyczną:

- wesel

- studniówek

- prywatnych przyjęć

- imprez plenerowych

Nasze studio wykonało w 2009 roku logo dla zespołu, gdzie w 2018 roku zostało poddane procesowi odświeżenia.

 

W tym roku "Bonus Band" wydał pierwszą oficjalną płytę, którą okładkę przygotowywaliśmy wspólnymi siłami.

 

 

#INNE PROJEKTY

 

 

 

    

 

 

 

Ponad 7 lat

doświadczenia

Zobacz nas

na Instagramie

Zobasz nas

na Facebook

Studio Graficzne - mlody design

E-MAIL: biuro@mlodydesign.com         

 

TEL.: 691 885 111