Zobacz nas

na Instagramie

Zobasz nas

na Facebook

Studio Graficzne - mlody design

#INNE PROJEKTY

klient

#MKS SANDECJA

 

 

 

Z klubem MKS Sandecja współpracujemy już od kilku lat. Realizujemy dla MKS różne projekty graficzne. Prezentowane dzieło, to stworzona na potrzeby jednego
z sezonów identyfikacja. W jej skład weszły m.in. plakaty meczowe, bilety, akredytacje, zestaw grafik na media społecznościowe. Nadaje to niezwykłego profesjonalizmu, kiedy wszystkie elementy graficzne sezonu są ze sobą spójne i jednorodne.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#Piwniczanka

 

 

 

Dla Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka przygotowaliśmy bilbord promujący jednolitrową, praktyczną butelkę. 

 

Szukajcie ich na mieście w Nowym Sączu.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#Browar Bytów

 

 

 

Mieliśmy przyjemność zaprojektować etykiety i oprawę graficzną do prezentacji piw z nowofalowej serii, kaszubskiego browaru Bytów. 

 

Etykiety cechuje minimalizm połączony z motywami typowymi dla regionu kaszubskiego czyli gryf oraz żuraw. 

 
Miłego oglądania!

 

klient

#ESENCJA Nieruchomości

 

 

 

ESENCJA to biuro nieruchomości w Nowym Sączu, które specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej pomocy w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości.
 
Dla klienta zrealizowaliśmy całą identyfikację wizualną w skład której wchodzą takie projekty jak: logo, księga znaku, papier firmowy, wizytówki, roll up, teczki firmowe, grafiki na social media. 

 

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#ODRA WODZISŁAW

 

 

 

Odra Wodzisław Śląski jest to klub założony w 1922 roku. Występował on aż 14 razy w Ekstraklasie a w sezonie 1997 zdobył 3 miejsce. 
 
W 2022 roku klub obchodzi 100 lecie istnienia dlatego też przygotowaliśmy specjalne logo obchodów wraz z całą identyfikacją wizualną. 

 

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#Awangarda

 

 

 

Ostatni czas jest dla nas gorący nie tylko ze względu na temperatury. 

Pracujemy nad dużym i ważnym projektem dla Grupy Awangarda.
 
A prezentowany katalog to dopiero początek! 
 
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być częścią niesamowitego projektu, jaki jest tworzenie marki  Gogirl.pl 
 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#Instytut Karpacki

 

 

 

Projekty, które Państwo widzą to kompleksowo zrealizowana identyfikacja wizualna firmy. Dzięki doskonałej współpracy,  podołaliśmy zadaniu stworzenia nowoczesnego  i nawiązującego do tradycji logotypu dla Instytutu Karpackiego. W pakiecie z logo wykonaliśmy szereg materiałów marketingowych potrzebnych każdej firmie.

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#Żywiecka 44

 

 

Żywiecka 44 to centrum medyczne mające swoją siedzibę w Nowym Sączu. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logotypu, który będzie komunikował cele i możliwości marki. Za pomocą sygnetu stworzyliśmy proste ale nowoczesne symbole w których zostały ukryte komunikaty.

Oprócz projektu logo, nasze studio stworzyło księgę znaku zawierającą najpotrzebniejsze elementy.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#Centrum Zawada

 

 

Z wielką dumą prezentujemy projekty wykonane dla naszego klienta Centrum Handlowe Cegielnia Zawada
Realizacje wykonaliśmy na potrzeby reklamy podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego.
 
Dziękujemy za zaufanie! 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#BROSSO

 

 

Firma Brosso od 2001 roku jest wiodącym dostawcą mebli reklamowych, ekspozytorów, stojaków i standów reklamowych wykonanych z plexi oraz drewna. Ponadto specjalizują się w cięciu laserem i frezowaniu CNC tworzyw sztucznych i płyt MDF. 

 

Projekt zakładał stworzenie ulotki formatu A4 składającej się z 3 stron ale również opracowanie szablonu który stanie się stałym elementem w firmie. Pojawiające się paski na całej kompozycji nawiązują do oferty jaką posiada BROSSO czyli cięcie i frezowanie różnego rodzaju tworzyw.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#YGO

 

 

Dla firmy YGO s.c. która realizuje inwestycje komercyjne i mieszkaniowe, przygotowaliśmy logo do nowego projektu jakim są apartamenty przy ul. Ogrodowej 6.

Zadanie polegało na stworzeniu znaku, który idealnie wpasuje się w poziom oraz styl oferowanych apartamentów. Związku z tym w sygnecie znajduje się nawiązanie do numeru ulicy ale również delikatne liście które, w jasny sposób przedstawiają tereny budynku oraz jego zalety.

 
Miłego oglądania!

 

klient

#SayYes

 

 

Tym razem prezentujemy Wam logo dla wspaniałej klientki i jej firmy SayYes z branży ślubnej.
Logo jest niesamowicie delikatne i subtelne co doskonale oddaje urok pracy jaką jest pomoc w planowaniu ślubu.
Sygnet składa się z jednego z najbardziej rozpoznawanych symboli miłości czyli serca oraz wplecionych w środek pierwszych liter samej nazwy czyli S oraz Y.
Kolorystyka utrzymana jest w jasnym odcieniu różu.
 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#MKS SANDECJA

 

 

 

Dzień Dobry Nowy Sącz!

Z dumą prezentujemy projekty, które są częścią kampanii organizowanej z okazji jubileuszu 110 lat powstania Klubu Sportowego Sandecja Nowy Sącz!

Na jej potrzeby stworzyliśmy logo jubileuszu, które później zostało wykorzystane we wszystkich materiałach promocyjnych. Klubowi oraz wszystkim kibicom Sandecji życzymy Wszystkiego najlepszego!

 
Miłego oglądania!

 

klient

#BonusBand

 

 

 

Zespół muzyczny Bonus Band to firma z okolic Nowego Sącza, która zajmuje się oprawą muzyczną:

- wesel

- studniówek

- prywatnych przyjęć

- imprez plenerowych

Nasze studio wykonało w 2009 roku logo dla zespołu, na kolejnym etapie rozwoju w 2018 roku zostało poddane procesowi odświeżenia.

W tym roku "Bonus Band" wydał pierwszą oficjalną płytę, której okładkę przygotowywaliśmy wspólnymi siłami.

 
 
Miłego oglądania!

 

 

#projekt

 

 

 

 

Jednym z ciekawszych projektów jest przygotowana przez naszego grafika  identyfikacja wizualna gminy Chełmiec. Samorząd ten znajduje się w województwie małopolskim, sąsiaduje z miastem Nowy Sącz. Podczas prac udało się zaprojektować szereg spójnych elementów graficznych, m.in: logo, księga znaku oraz wizualizacje.

 

Punktem docelowym pracy nad projektem było przygotowanie całego systemu identyfikacji wizualnej który pozwoli na spójne podłoże dalszej promocji gminy. Sporządzenie projektu wymagało wydobycia najważniejszych i szczególnych symboli gminy.

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#Inventum Sp z o.o.

 

 

 

Jakiś czas temu  nawiązaliśmy ciekawą współpracę z Inventum Sp z o.o. Jest to firma szkoleniowo – doradcza, którą tworzą niesamowici ludzie.

Wraz z tym wspaniałym zespołem stworzyliśmy już kilka plakatów promujących ich projekty, poniżej prezentujemy kilka z nich.

Plakaty używane zarówno w druku jak i w Internecie charakteryzują się przejrzystością, czytelnością oraz całą szatą graficzną dostosowaną do swojej konkretnej grupy odbiorców.

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#MKS SANDECJA S.A.

 

 

 

MKS Sandecja Nowy Sącz to klub występujący na zapleczu pierwszoligowym. Nieustannie wspieramy drużynę tworząc różnorodne projekty.

 

Ciekawym przedsięwzięciem była realizacja projektu kalendarza na rok 2019. Projekt został utrzymany w typowych dla klubu barwach – czarno białych.

 
 
Miłego oglądania!

 

klient

#Progress Media

 

 

 

 

Logotypy to bezsprzecznie nasza mocna strona!
Nie tylko projektujemy od postaw ale również odświeżamy powstałe kiedyś, które nie spełniają już wszystkich wymagań właścicieli marki.