TEL.: 691 885 111         

E-MAIL: biuro@mlodydesign.com         

 

Studio Graficzne - mlody design

Zobasz nas

na Facebook

Zobacz nas

na Instagramie

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą przejdź do kontaktu!

PROJEKTY

GRAFICZNE

 

 

 

Nasze studio graficzne, dostarcza Klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu projektowania graficznego na potrzeby druku. Materiały drukowane są i będą bardzo ważnym elementem w prowadzeniu marketingu firmy. Dlatego warto poświęcić dodatkowy czas na przygotowanie czegoś więcej niż kartka zapełniona nieprzemyślaną treścią lub źle dobranymi zdjęciami. Ciekawy i kreatywny pomysł na projekt graficzny sprawia że, przeznaczony na to budżet zwraca się a klienci wracają do nas jeszcze chętniej. Z naszej strony możemy zapewnić, że przygotowany projekt będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej działalności.

 

Jak działamy? 

Prześlij potrzebne materiały do projektu czyli; logo, zdjęcia, tekst itp. Jeśli posiadasz dodatkowe wytyczne - opisz je w treści maila. Przygotowany projekt przesyłamy w celu naniesienia poprawek lub uzyskania akceptacji.

 

#opakowanie

#bonusband

||| Co możemy zaprojektować?

 

- Wizytówkę

- Plakat

- Ulotkę

- Logo 

- Rollup

- Katalog

- Teczke ofertową

- Ścianki reklamowe

- Banery

- Billboardy

- Kopertę

- Notes  

- Papier firmowy

- Kalendarz

- Opakowanie

- Gadżet reklamowy
- oraz wiele innych materiałów

 

||| Dobór materiału

 

Oprócz usługi projektowania, staramy pomóc klientom w doborze materiału, na którym ma zostać wydrukowany projekt ale także doradzamy jakie dodatkowe uszlachetnienia można zastosować w danym produkcie. Znajomość technik druku pozwala na nadanie projektowi unikalności oraz wyjątkowego wyglądu. Najnowsze technologie druku pozwalają na wykorzystywanie różnych rodzai papierów (grubość, struktura, itp.) Posiadamy próbniki z drukarni z którymi współpracujemy, dzięki temu już na spotkaniu możemy zaprezentować ciekawe zastosowania. Pomagamy również w realizacji druku, dzięki temu zaoszczędzisz swój czas.

 

||| Druk

 

Materiały reklamowe muszą być wykonane profesjonalnie zarówno pod względem projektu ale również przygotowania do druku. Przygotowanie plakatów, ulotek lub wizytówek wymaga specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności nie tylko wizualnym ale również technicznym. Nasze studio oferuję najwyższy poziom wykonania każdego etapu co wiąże się z wysoką jakością otrzymanych materiałów. Doradzamy również w doborze podłoży oraz uszlachetnień: złocenia, srebrzenia, tłoczenia, lakieru UV oraz rodzaju papierów.

 

Kliknij poniżej aby przejść do zakładki DRUK

 

więcej

#opakowanie

#bonusband