||| STRATEGIA MARKI

 

Kolejnym krokiem jest praca nad strategią marki. Gdy znamy już nazwę firmy oraz poznaliśmy i określiliśmy specyfikację marki możemy zacząć działać w dokładnie ukierunkowaną stronę. Celem którego jest znalezienie potencjału marki oraz wykorzystanie go do osiągnięcia zamierzonych rezultatów jakie wyznaczymy sobie na początku.

 

Dzięki tym działaniom, ustalimy drogę jaką będzie podążać firma co z kolei pozwoli na przejście do następnych kroków ścieżki.

 

 

||| NAMING

 

Pierwszym krokiem w budowaniu brandingu jest opracowanie łatwej do zapamiętania, chwytliwej oraz unikalnej nazwy firmy. Każda z propozycji naminowej jest sprawdzana pod względem:

 

- unikalności

- zgodności z ofertą firmy

- nawiązywania do branży

- brakiem złych skojarzeń

- dostępności domeny

 

 

 

BRANDING

 

 

 

    

Większość z Was jest w stanie wymienić kilka istotnych elementów z którymi kojarzą się takie marki jak McDonald, Apple, KFC, Starbucks, Nike itp. Ale dlaczego? Jednym z kluczowych elementów rozpoznawalności tych marek to prowadzenie genialnego zapadającego w pamięć brandingu! Ale spokojnie, czasy gdzie branding był tylko dla Wielkich graczy minął. Coraz to mniejsze firmy starają się nie tylko sprzedać produkt ale zrobić to na tyle odpowiedzialnie żeby klient na długi czas zapamiętał gdzie to kupił.  Dlatego zastanów się czy chcesz aby Twoja firma była następna?

 

Co to właściwie jest branding?

 

A więc branding to budowanie od podstaw świadomości i osobowości marki a także kierowanie jej wizerunkiem. Wszystkie te działania skierowane są w konkretną grupę docelową i mają dokładnie określone zadania. Zależy nam aby konsument łatwo rozpoznał markę a także miał z nią bardzo dobre skojarzenia.

#drużyna

#mlodydesign

25 listopada 2019

News content - change the look of your news.


You can add any elements, change their arrangement or event attach a normal layout to news layout. Changes made in attached layout will also be visible in news layouts.

Branding

Zobacz nas

na Instagramie

Zobasz nas

na Facebook

Studio Graficzne - mlody design

E-MAIL: biuro@mlodydesign.com         

 

TEL.: 691 885 111