Jeśli jesteś zainteresowany ofertą przejdź do kontaktu!

KONTAKT

||| IDENTYFIKACJA WIZUALNA

 

Ostatnim krokiem budowy brandingu marki, jest stworzenie spójnej koncepcji wizualnej. Posiadając wiedzę na temat charakterystyki firmy tworzymy logo. Jest to jeden z najważniejszych elementów w identyfikacji wizualnej. Skupiamy się głównie na przedstawieniu znaku, tak aby był funkcjonalny oraz zapadał w pamięć odbiorcom. Aby uzupełnić cały branding, tworzymy również wzory reszty elementów identyfikacji wizualnej:

- papier firmowy

- wizytówka

- folder

- pieczątka

- grafika social media

- slider na stronę www

- baner/bilbord

- teczka ofertowa

- oraz wiele innych grafik

 

||| STRATEGIA MARKI

 

Kolejnym etapem jest praca nad strategią marki. Gdy znamy już nazwę firmy oraz poznaliśmy i określiliśmy specyfikację marki, możemy zacząć działać w dokładnie ukierunkowaną stronę. Celem tego działania jest znalezienie potencjału marki oraz wykorzystanie go do osiągnięcia zamierzonych rezultatów, jakie wyznaczymy sobie na początku.

 

Dzięki tym staraniom, ustalimy drogę jaką będzie podążać firma co z kolei pozwoli na przejście do następnych kroków ścieżki.

 

||| NAMING

 

Pierwszym krokiem, w budowaniu brandingu jest opracowanie łatwej do zapamiętania, chwytliwej oraz unikalnej nazwy firmy. Każda z propozycji namingowej jest sprawdzana pod względem:

 

- unikalności

- zgodności z ofertą firmy

- nawiązywania do branży

- brakiem złych skojarzeń

- dostępności domeny

 

#marka

#logo

BRANDING

   

Większość z Was, jest w stanie wymienić kilka istotnych elementów z którymi kojarzą się takie marki jak McDonald, Apple, KFC, Starbucks, Nike itp. Ale dlaczego? Jednym z kluczowych elementów rozpoznawalności tych marek jest prowadzenie genialnego, zapadającego w pamięć brandingu! Ale spokojnie, czasy gdzie branding był tylko dla Wielkich graczy minął. Coraz mniejsze firmy starają się nie tylko sprzedać produkt ale zrobić to na tyle odpowiedzialnie, żeby klient na długi czas zapamiętał gdzie to kupił.  Dlatego zastanów się czy chcesz aby Twoja firma była następna?

 

Co to właściwie jest branding?

 

 Branding to budowanie od podstaw świadomości i osobowości marki, a także kierowanie jej wizerunkiem. Wszystkie te działania skierowane są w grupę docelową i mają dokładnie określone zadania. Zależy nam aby konsument łatwo rozpoznał markę oraz miał z nią bardzo dobre skojarzenia.

 

Zobacz nas

na Instagramie

Zobasz nas

na Facebook

Studio Graficzne - mlody design

E-MAIL: biuro@mlodydesign.com         

 

TEL.: 691 885 111